Nové jednotky ECOi-W R32

Home Nové jednotky ECOi-W R32

Nové chladicí jednotky Panasonic ECOi-W R32

 

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions oznámila uvedení svých chladicicích jednotek ECOi-W R32. Řada nabízí výběr v kapacitách 50kW – 176kW v režimu chlazení a 53kW – 182kW v režimu vytápění a je ideální pro rozsáhlé obytné, komerční a průmyslové aplikace, jako jsou hotely, kanceláře a nemocnice. Nové jednotky umožňují přizpůsobitelný design s různými konfiguracemi, aby vyhovovaly různým potřebám instalace.

Provozní rozsah: -15 ºC (topení) až 48 ºC* (chlazení)
Teplota výstupu vody až 55 ºC
ECOi-W CLOUD
R32 s GWP 675
Konstrukce cívky omezující odmrazování
Design optimalizovaný pro servis a údržbu
Kompaktní půdorys
100% testováno továrnou

Spolehlivá chladicí jednotka HVAC se dodává v 10 velikostech se čtyřmi styly šasí v závislosti na velikosti jednotky. Jednotky, které nabízejí řadu řešení vyhovujících všem potřebám, jsou k dispozici s funkcí tepelného čerpadla nebo pouze s chlazením. Design je přizpůsobitelný v závislosti na potřebách projektu, s různými konfiguracemi typů ventilátorů, akustickými možnostmi (k dispozici je i super nízká hlučnost – tato verze obsahuje EC ventilátory a zvukové pláště kompresoru pro lepší hladiny zvuku), vestavěnou hydro sadu a další. Jednotky mohou být také vybaveny čerpadlem s proměnnými otáčkami, které automaticky přizpůsobuje svou rychlost podle požadované kapacity.

Pro maximální uživatelský zážitek jsou jednotky vybaveny snadno použitelným ovladačem a jednoduchým externím ovládacím panelem, který zobrazuje provozní parametry a alarmy. Nový regulátor je dodáván s jedním z následujících vestavných komunikačních protokolů: Modbus RTU, Modbus TCP/IP, BACnet MSTP, BACnet IP. Jednotky lze ovládat prostřednictvím cloudu ECOi-W, který umožňuje vzdálený přístup přes mobilní zařízení v reálném čase pro optimalizaci servisních a údržbářských prací. Kromě toho cloud poskytuje možnost upozornění na alarmy, možnosti hlášení, vizualizace grafů a další.